vytištěno ze stránek www.csop.cz | kontakt: ÚVR ČSOP, Michelská 5, 140 00 Praha 4 | tel.: 222 516 115, 222 511 496, email: info@csop.cz

Zelená karta

ZK_logo.jpgV rámci programu Zelená karta ČSOP mají členové Svazu nárok na slevu na vstupném do řady zajímavých objektů, jako jsou zoologické a botanické zahrady, muzea, galerie, planetária, hvězdárny, arboreta, jeskyně, skalní města či památkové objekty, světské a církevní, na vybrané produkty a služby.

Slevy na služby jsou poskytovány po prokázání se členským průkazem Českého svazu ochránců přírody, který všem členům na požádání zdarma vystaví Kancelář ÚVR ČSOP po zaslání průkazové fotografie.

 Zelená karta - web

Vytvořili jsme pro vás nové, obsahově i obrazově pestřejší, stránky programu Zelená karta ČSOP, na kterých naleznete nejaktuálnější informace a aktuality z oblasti dění v objektech zařazených do programu.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na nové stránky programu Zelená karta ČSOP

 

Ukázka průkazky člena ČSOP

zk_prukaz1.jpg

Pokud na svých toulkách naší zemí navštívíte subjekty, které poskytují slevy na vstupném, zkuste pohovořit s kompetentními osobami, zda by se nechtěli zařadit mezi partnery Zelené karty, a dejte nám o tom vědět. S novým partnerem sepíšeme jednoduchou smlouvu s přílohou.


 

 

 

aktualizace 31.7.2012 | nahoru | tisk print